Biżuteria

Tworzę biżuterię z materiałów najwyższej jakości, jak srebro, metale posrebrzane, pozłacane, hipoalergiczne, rzemienie naturalne, sznury jubilerskie (bawełniane woskowane), kamienie naturalne, rekonstruowane, syntetyczne, drewno, koraliki szklane.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą:

- tworzenie biżuterii artystycznej wieloma technikami (wire wrapping, stringing, biżuterię koralikowo-szydełkowa, makrama, haft koralikowy, techniki łączone oraz sutasz);
- przerabianie biżuterii;
- tworzenie biżuterii artystycznej według pomysłu oraz preferencji klienta (tak zwana biżuteria na miarę);
- doradztwo w zakresie dopasowania biżuterii do osoby, która będzie ją nosić, okazji na którą będzie ta biżuteria zakładana.

Wszelkie pytania oraz zamówienia można kierować do mnie drogą elektroniczną na adres podany na dole strony (lub w podstronie WIĘCEJ / KONTAKT) lub telefonicznie.

Podane ceny zawierają podatek VAT.

Sutasz


Naszyjnik sutasz Pomarańcz/żółć/turkus. Naszyjnik uszyty z howlitu, korala, jadeitu, turkusu syntetycznego, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórą naturalną. Naszyjnik wykonany jest ze sznurków jubilerskich (bawełna woskowana) i metalu hipoalergicznego.
Wymiary wisiora: 8 x 4,8 cm
Długość naszyjnika: 70 cm

CENA: 130,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Labradoryt/szarości. Naszyjnik uszyty z labradorytu, hematytów, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórą naturalną. Naszyjnik wykonany jest ze skóry naturalnej i metalu hipoalergicznego.
Wymiary wisiora: 5 x 4,5 cm
Długość naszyjnika: ok. 52 cm

CENA: 80,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Orient uszyty z perlistego kaboszonu, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórką naturalną. Zawieszony jest na naszyjniku wykonanym z rzemieni naturalnych w kolorze starozłotym (zapięcie i końcówki - metal hipoalergiczny).
Wymiary wisiora: 7 x 9 cm.
Długość naszyjnika: 60 cm

Cena: 150,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Masa perłowa uszyty z masy perłowej, pereł muszlowych, nocy Kairu, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórką naturalną. Zawieszony jest na naszyjniku wykonanym z rzemieni naturalnych w kolorze czarnym (zapięcie i końcówki - metal hipoalergiczny).
Wymiary wisiora: 7,5 x 9 cm.
Długość naszyjnika: 65 cm

Cena: 100,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Kamea uszyty z żywicy, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórką naturalną. Zawieszony jest na naszyjniku wykonanym z cienkich rzemieni naturalnych w kolorze starozłotym (zapięcie i końcówki - metal hipoalergiczny).
Wymiary wisiora: 6 x 4 cm.
Długość naszyjnika: 58 cm

Cena: 75,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Terrakota. Naszyjnik uszyty z ceramiki, howlitu białego, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórą naturalną. Posiada efektowne zapięcie.
Wymiary wisiora: 7,5 x 3,5 cm
Długość naszyjnika: 60 cm

CENA: 85,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Kolczyki sutasz Różyczki uszyte z koralików szklanych, żywicznych różyczek, sznurków sutasz wiskozowych, podklejone naturalną skórką i zawieszone na bliglach z metalu hipoalergicznego.
Wymiary: 3 x 2,5 cm. 
Długość razem z biglem: 4,5 cm.

Cena: 60,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Wisior sutasz Różyczka uszyty z koralików szklanych, żywicznych różyczek, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórką naturalną.
Możliwość dorobienia sznurka / rzemienia do zawieszenia wisiorka.
Wymiary: 4,5 x 3,5 cm.

Cena: 45,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Naszyjnik sutasz Czarno-złoty uszyty z onyksów, perły typu Majorka, koralików szklanych, sznurków sutasz, podklejony skórką naturalną. Zapięcie i końcówki - metal hipoalergiczny.
Wymiary wisiora: 6,5 x 5 cm.
Długość naszyjnika: 62 cm

Cena: 80,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Wisior sutasz Słoneczny uszyty z howlitów, jadeitu górskiego, hematytów, koralików szklanych, sznurków sutasz wiskozowych, podklejony skórką naturalną, przymocowany do krawatki z metalu hipoalergicznego posrebrzanego.
Możliwość dorobienia sznurka / rzemienia do zawieszenia wisiora.
Wymiary (razem z krawatką): 6x x5 cm.

Cena: 85,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Kolczyki sutasz Fiolet/bordo uszyte z koralików szklanych, sznurków sutasz, podszyty filcem. Bigle z metalu hiopoalergicznego.

Cena: 70,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Komplet sutasz Czerń/bordo Kolczyki i wisiorek sutasz uszyte z jadeitów, onyksów, taśmy cyrkoniowejkoralików szklanych, sznurków sutasz, podklejony skórką naturalną. bigle  - srebro próby 925, krawatka z metalu hipoalergicznego. Wisiorek można nosić na łańcuszku lub rzemyku (możliwość zamównienia).


Cena:
Kolczyki - 60,00 PLN
Wisiorek - 50,00 PLN

Produkt jest zaimpregnowany.

Haft koralikowy (beading)


Naszyjnik beading Jaspis dalmatyńczyk wykonany techniką haftu koralikowego z jaspisu dalmatyńczyka, koralików szklanych, sznurków jubilerskich (bawełna woskowana) i metalu hipoalergicznego (końcówki i zapięcie).
Wymiary wisiora: 5,5 x 4 cm
Długość naszyjnika: 76 cm.

Cena: 60,00 PLN

Naszyjnik beading Zieleń wykonany techniką haftu koralikowego z jaspisu, koralików szklanych i metalu hipoalergicznego (końcówki i zapięcie).
Wymiary wisiora: 3 x 3 cm
Długość naszyjnika: 50 cm.

Cena: 40,00 PLN

Komplet Perły składający się z kolczyków i z wisiorka, uszyty z pereł muszlowych białych, łososiowych i szarych. oraz z koralików metalowych. Sztyfty, baranki i krawatka - srebro  (925).
Wisiorek można nosić na łańcuszku (możliwość zamównienia).

Wymiary:
Kolczyki - 2 cm x 0,6 cm
Wisiorek - 3,5 x 1,5 cm

Cena: 50,00 PLN

Bransoletki ze skóry naturalnej


Bransoletka Denim wykonana z rzemienia ze skóry naturalnej (10x2mm) i z metalu hipoalergicznego. Posiada ciekawe zapięcie w kształcie sprzączki.
Długość: około 19 cm

Cena: 44,00 PLN

Bransoletka Nature wykonana z rzemienia ze skóry naturalnej (10x2mm) i z metalu hipoalergicznego. Posiada ciekawe zapięcie w kształcie sprzączki.
Długość: około 19 cm

Cena: 44,00 PLN

Bransoletka Czerń/Koło wykonana z rzemienia ze skóry naturalnej (10x2mm) i z metalu hipoalergicznego. Posiada ciekawe zapięcie.
Długość: około 19 cm

Cena: 35,00 PLN

Bransoletka Pomarańcz/Motyl wykonana z rzemienia ze skóry naturalnej (10x2mm) i z metalu hipoalergicznego. Posiada ciekawe zapięcie.
Długość: około 19 cm

Cena: 35,00 PLN

Bransoletka Złota Rybka wykonana jest z rzemienia ze skóry naturalnej i metalu hipoalergicznego. Z fantazyjnym zapięciem karabińczykiem-rybką i perłą hodowlaną. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Wymiary: 40,00 cm

Cena: 26,00 PLN

Bransoletka Ancient/Starozłota wykonana jest z rzemienia ze skóry naturalnej i metalu hipoalergicznego. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Długość całkowita: 37-39 cm

Cena: 20,00 PLN

Bransoletka Delfinki wykonana jest z rzemienia z eskóry naturalnej i z metalu hipoalergicznego oraz z perły muszlowej. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Wymiary: 39,00 cm

Cena: 25,00 PLN

Bransoletka Koń wykonana jest z rzemienia ze skóry naturalnej, metalu hipoalergicznego, dwóch kulek agatu mszystego i jednej kulki jaspisu. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Wymiary: 39 cm

Cena: 30,00 PLN

Bransoletki ze skóry ekologicznej


Bransoletka Fiolet wykonana jest z rzemienia szytego ze skóry ekologicznej i z metalu hipoalergicznego (miedź). Owijana dwa razy wokół nadgarstka. Posiada bardzo wygodne zapięcie.
Długość całkowita: 35,50 cm

Cena: 30,00 PLN

Bransoletka Czerń wykonana jest z rzemienia szytego ze skóry ekologicznej i z metalu hipoalergicznego (miedź). Owijana dwa razy wokół nadgarstka. Posiada bardzo wygodne zapięcie.
Długość całkowita: 40,00 cm

Cena: 30,00 PLN

Bransoletka Platyna wykonana jest z rzemienia szytego ze skóry ekologicznej i z metalu hipoalergicznego (miedź). Jej ozdobą jest kolor i elementy wysadzane cyrkoniami.
Owijana dwa razy wokół nadgarstka. Posiada bardzo wygodne zapięcie.
Długość całkowita: 43 cm (można ją zmniejszyć skręcając rzemienie podczas zakłądania)

Cena: 43,00 PLN

Bransoletka Beż wykonana jest z rzemienia ze skóry ekologicznej 10x1mm oraz z metalu hipoalergicznego. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Dla Kobiet i dla Mężczyzn
Długość całkowita: 38,50 cm

Cena: 25,00 PLN

Bransoletka Beż Podwójna wykonana jest z rzemienia ze skóry ekologicznej 10x1mm oraz z metalu hipoalergicznego.
Dla Kobiet i dla Mężczyzn
Długość całkowita: 21 cm

Cena: 39,00 PLN

Bransoletka Beż Faith wykonana jest z rzemienia ze skóry ekologicznej 10x1mm oraz z metalu hipoalergicznego. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Dla Kobiet i dla Mężczyzn
Długość całkowita: 39 cm

Cena: 23,00 PLN

Bransoletka Czerń/Luck wykonana jest z rzemienia ze skóry ekologicznej 10x1mm oraz z metalu hipoalergicznego. Owijana dwa razy wokół nadgarstka.
Dla Kobiet i dla Mężczyzn
Długość całkowita: 39 cm

Cena: 23,00 PLN

Bransoletka Czerń/Ażur wykonana jest z rzemienia ze skóry ekologicznej 10x1mm, z metalu hipoalergicznego oraz z metalowej taśmy.
Długość całkowita: 21 cm

Cena: 25,00 PLN


Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW